Рибалка в с. Підбереззя 06.08.10

 


Рыболовный отчет в рамках конкурса от Блога Карполова подготовил Мартынюк Иван Николаевич.

Конкурсные работы принимаются до конца августа. Детально тут.

В пятницю, 6 серпня я та мої друзі Саша, Рома та Юрік вирішили поїхати на рибалку в с. Підбереззя Горохівського району на платні ставки. За інформацією, яку мені надав Саша, його кум був там минулої неділі на 1-ому ставку і досить непогано порибачив.
Отже ми зібрались і вирушили в 3-00 з Луцька, і вже були о 4-30 на місці на 2-ому платному ставку в с. Підбереззя. Погода була тихою і досить непоганою з невеличким туманом. По прибуттю ми розташувались на березі і розпочали займати місця. Рибаків було теж не мало, і ми розмотавши вудки розпочали рибалку. Але просидівши до 8-00 ранку і не побачивши жодного клювання, ми вирішили змінити місце рибалки і перебратись на 1-ий платний ставок.

Приїхали на перший ставок десь о 8-30, і вийшли з машини подивитись який тут кльов.
Я запитав рибака який ловив біля дороги про кльов і наживку, він сказав що ловиться на червя невеликий карась, а на мастирку карпики по 200-300 грам (хоча я примітив в нього в кармані варену картоплю). Не пройшло і 5 хвилин після нашої розмови, як він виловив карпика на 300 грам. Ми вирішили рибалити тут.
Я присів на косі, Юрік біля мене зліва а за ним розташувався Рома. Саша вирішив йти далі і розмістився в 100 метрах від нас.
Не пройшло і пів години, як Саша виловив першого карпика на горох десь на 1 кг. В нас піднявся настрій та стимул до рибалки. А до обіду відзначився Рома (який перейшов до Саши) ще одним карпиком, десь на 1.200 кг. Я ж та Юрік зловили десь біля 30 карасиків на мастирку.

Після обіду я та Юрік вирішили перейти до Саши з Ромою. Рома знову впіймав карпика на 1,5 кг, на горох з кукурузкою.

І десь о 15-00 я витягнув на Юріка вудку ще одного карпика на 1,100 кг. Після 16-00 я та саша впіймали по 2 карпика кожен десь на 250-300 грам і декілька карасиків. Близько 18-00 я та Саша змінив місце. Саша впіймав десяток карасів, а я карпика на 300 грам та теж біля 10 карасиків. В 19-30 ми вирушили додому.
P.S.: Рибалка в с. Підбереззя на 1-ому ставку коштує 20 грн. з людини. В основному водиться карп та карась.

Оцените отчет при помощи рейтинговых звездочек внизу страницы!

—————————————————————————————————————————

Информационные спонсоры конкурса:

Черниговский рыболовный клуб

Все фильмы о рыбалке

—————————————————————————————————————————

Понравилось? Подпишись на рассылку материалов блога по почте.

Вы можете добавить статью в:

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com

Вы можете присоединиться ко мне на:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (6 оценок, в среднем: 2,67 из 5)
Загрузка...

Добавить комментарий