Нічна ловля сомиків в с. Гаразджа

 


Рыболовный отчет в рамках конкурса от Блога Карполова подготовил Мартынюк Иван Николаевич.

Конкурсные работы принимаются до конца августа. Детально тут.

В субботу мені зранку перезвонив кум Данило і запропонував поїхати з суботи на неділю на нічну ловлю риби. Після роботи до мене заїхав Юрік, і забрав мене з братом і кума на рибалку в Гаразджу. Так як в нас не було хробаків, то ми вирішили заїхати по дорозі на північний ринок і купити хробаків, але в "Фортуні рибалки" їх не виявилось, і ми попередньо передзвонивши знайомому, поїхали до нього копати хробаків.

На ставку в с. Гаразджа ми опинились десь о 21-30 вечора, і побачили що там багато відпочиваючих і одну сіточку, яку (як пізніше ми побачили) поставив хтось з працівників "дитячого лагерю".

сомик

Вибравши місце всі розташувались на березі і позакидали донки. В мене ж були 2 поплавчанки, які я почав переробляти на донки. Це в мене зайняло не багато часу, але поки я їх переробляв, то Данік і мій брат впіймали по 4 сомики , а Юрік 2 сомика.
Кльов був просто супер.Погода була досить непоганою, було похмуро, не жарко і дув легкий східний вітерець, одне тільки що заважало ловити, так це відпочиваючі які досить шумно себе поводили.
Проловивши до 24-00 кльов потрохи почав стихати, але почали клювати крупніші сомики і опадався також і окунь на червя. А десь з 03-00 клювати майже взагалі перестало. Але вранці ми знайшли відповіді на наші два запитання:
1. Хто поставив сітки???
2. Чому перестало клювати вночі???
1. Сітки поставив хтось з працюючих в "дитячому лагері", бо було видно як в ранці він вийшов і зібрав сітки, а так як там загороджено, то доступ до води був тільки в працюючих.
2. Клювати в ночі і зранку більше всього перестало із-за того, що рівень води в водоймі за ніч впав на 25-30 см. Якась "С***", по другому не скажеш - відкрила дамбу, і більше всього що та сама, що і ставила сітку.
Отже ми розчаровані такими подіями зібрались в 6-00 ранку і поїхали додому. Улов був не поганий. Данік зловив десь біля 1,5 - 2 кг. канальних сомиків, і 5 окунів.
Ми з братом наловили 2,5 кг. сомиків і 3 окуні, але улов вже сфотографували вдома.
Доречі, самий найбільший сомик заважив на 240 грам.

Оцените отчет при помощи рейтинговых звездочек внизу страницы!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Информационные спонсоры конкурса:

Черниговский рыболовный клуб

Все фильмы о рыбалке

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Понравилось? Подпишись на рассылку материалов блога по почте.

Вы можете добавить статью в:

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com

Вы можете присоединиться ко мне на:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 оценок, в среднем: 1,29 из 5)
Загрузка...

4 комментария

 1. Ручкин Александр:

  Рыбачил несколько раз с Староверовка, Харьковская обл.Пруду семь лет, очень закоряжен. Получается очень экстримальная рыбалка, потому, что клюет только тогда когда наживка находится 20-15 см. от коряг. Карп разный , максимум 6 кг.

  [Ответить]

 2. Я:

  Сомики по 250 грамм нужно отпускать, а то потом будут вопросы — «Чому перестало клювати….»

  [Ответить]

  Karpolov Reply:

  Да. С этим согласен. Половили — отпустили.

  [Ответить]

  rybachok Reply:

  И я тоже поддерживаю, что рыбка такого размера должна отправляться на подрастание в водоем, а не на кухню… Двойка Вам!

  [Ответить]

Добавить комментарий