Чебені 19.07.10 р.

 


Рыболовный отчет в рамках конкурса от Блога Карполова подготовил Мартынюк Иван Николаевич.

Конкурсные работы принимаются до конца августа. Детально тут.

Не вспів я оговтатись після вчорашньої рибалки в Чебенях, як мені випала нагода побувати і сьогодні там.

Сьогодні погода теж булла досить спекотною, от батько, мама, дружина, я і син Степан вирішили поїхати покупатись в Чебені. Вирішили туди о 14-00, трішки пізнувато. Коли приїхали, побачили що порівняно з вчорашнім днем відпочиваючих на багато менше. Одразу коли приїхали, а розпакував речі і пішов прикормив "своє" постійне місце.

чебени

Потім пішов розпаковувати речі та купатись. Після того я прийшов на берег та закинув вудки. І тут знову 30 хвилинне "мовчання ягнят", а потім перша покльовка на опариша і верховодка на березі, потім я зловив ще одного річкового бичка і рака не дотягнув до берега. Пізніше пішов перекусив і прийшовши на місце розпочав досить вдало ловити густеру, хоча було багато сходів. І тут в мене клюнуло і я витягнув на берег ляща, на вигляд десь на півкілограма.(пізніше зважив вдома 460 грам), От так я проловив ще десь з годинку, а потім в мене закіньчились опариші (я ловив на залишки вчорашніх опаришів) і я почав пробувати ловити на хробака, точніше пучок. Я відразу зловив ще одну густеру, а потім 2 бички і 2 плотички.

Чебени

Потім кльош вчух, а в мене пропало бажання ловити на хробака дуже маленьку рибу, я зібрав вудки, пішов скупнувся і ми поїхали додому.

чебени

От і виходить що я теж десь проловив 3 годинки, а улов був не поганим.

Всім вдалого кльову !!!

Оцените отчет при помощи рейтинговых звездочек внизу страницы!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Информационные спонсоры конкурса:

Черниговский рыболовный клуб

Все фильмы о рыбалке

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Понравилось? Подпишись на рассылку материалов блога по почте.

Вы можете добавить статью в:

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com

Вы можете присоединиться ко мне на:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оценок, в среднем: 2,80 из 5)
Загрузка...

Добавить комментарий